Продавець LAMiNi - професійні матеріали для краси та здоров'я розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
293 відгуків
ШампуньTHUYA  для брів 50 мл

ШампуньTHUYA для брів 50 мл

  • Готово до відправки
  • Код: z020225

329 

Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 грн

Купити Купити з
+380 (50) 211-97-37
Viber | WhatsApp
  • +380 (67) 211-97-37
    Viber | WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ШампуньTHUYA  для брів 50 мл
ШампуньTHUYA для брів 50 млГотово до відправки
329 
Купити Купити з
+380 (50) 211-97-37
Viber | WhatsApp
  • +380 (67) 211-97-37
    Viber | WhatsApp
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Шампунь для брів THUYA, 50 мл
Шампунь для брів Туя готує шкіру і волосся перед фарбуванням або ламінуванням, а саме: знімає макіяж, глибоко очищає, знежирює, проникає в шкіру. Дуже добре очищає шкіру, не пересушуючи її. Також зволожує і заспокоює шкіру.

Як використовувати: збовтати флакон, нанести потрібну кількість пені на ватний диск, ретельно протерти зону брів. Змийте піну з допомогою ватного диска, просоченою водою.

 

 

Основні атрибути
Виробник Thuya
Об`єм50 мл
Країна виробникІспанія
Область застосування Брови
  • Ціна: 329 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner